
TVT Q574
Vinha voor de gevel

TVT F497
Vinha en Unica Akva voor de kozijnen en accenten
Vanwege drukte kan de bezorging van uw bestelling iets langer duren dan gebruikelijk. Sluiten
Skip to contentDe nieuwe eigenaren van deze mooie logwoning in Poppel waren bekend met het achterstallig onderhoud toen ze de woning kochten maar dat hield hen niet tegen. Het schilderwerk was vuil en verweerd, ze hadden last van boktor en op diverse plaatsen was houtrot ontstaan. Ze gingen op zoek naar een partij om alle benodigde werkzaamheden in kaart te brengen en zo kwamen ze bij Finnpaints terecht.
Een afspraak gemaakt voor een uitgebreide inspectie op locatie om alle aandachtspunten te inventariseren en daarna mochten we een offerte uitbrengen voor het herstel- en schilderwerk. De bewoners wilden graag een andere kleurstelling en met behulp van testblikjes hebben ze een keuze kunnen maken. De offerte werd akkoord bevonden, nu nog een datum inplannen.
Als eerste moet de woning boktorvrij gemaakt worden. Hier wordt een gespecialiseerd bedrijf voor ingeschakeld. Zodra deze klus geklaard is komt Finnpaints om de hoek kijken. De gehele woning wordt gereinigd en geschuurd met water, Maalipesu, zachte en harde borstels. Daarna wordt het houtwerk royaal afgespoeld met water. Losgekomen verf wordt machinaal geschuurd.
Vervolgens komen de reparatiewerkzaamheden aan de beurt. Hiervoor wordt het terras gedeeltelijk gedemonteerd zodat we overal goed bij kunnen. Alle plekken met houtrot worden verwijderd en vervangen door nieuw hout of opgevuld me Epoxy Hars.
Als alles hersteld is kan het schilderen beginnen. De gevels worden voorzien van 2 lagen Vinha in de kleur TVT Q574 en de kozijnen krijgen 2 lagen Unica Akva in de kleur TVT F497. De nieuwe kleuren vallen in de smaak. De woning ziet er weer uit om door een ringetje te halen en de klant is zeer tevreden!
Heb je ook een houten woning en wil je deze graag door ons laten schilderen?
Vraag dan hier een offerte op.
Vinha voor de gevel
Vinha en Unica Akva voor de kozijnen en accenten
Krachtig reinigingsmiddel voorafgaand aan het schilderen.
Watergedragen dekkende houtverf voor deur en kozijn buiten en binnen, zijdeglans.
Dekkende watergedragen buitenverf voor hout, semi-mat. Zowel bekend onder de naam Vinha als Valtti Opaque
Hulp nodig bij houtrenovatie, schilderen of onderhoud!
Neem contact op met Finnpaints om te bespreken welke mogelijkheden er zijn.