Deze nieuwe woning in Uddel is net gebouwd en moet nog geschilderd worden. Vooraf de kleurstelling en producten met de opdrachtgevers besproken en wat testers toegestuurd om enkele kleuren uit te proberen.
Type woning
Paal & Balkwoning
Kleuren
TVT 5063 Sora, RAL 7016, RAL 9004
Producten
Vinha / Valtti Opaque
Valtti Primer
Valtti Plus Kesto
Teho Oil Paint
Traject
Het betreft hier een Paal & Balkwoning die helemaal geschilderd moet worden. De gevels en het Paal & Balk systeem blijven zo natuurlijk mogelijk. Wij adviseren dan altijd om in plaats van een kleurloze afwerking toch een kleur toe te voegen zodat er wel enige bescherming is tegen verkleuren door de zon.
Uitvoering
Voordat we gaan schilderen wordt alles licht geschuurd of geborsteld en voorzien van Vallti Primer. Daarna wordt de gevel twee keer geschilderd met Valtti Plus Kesto in de kleur TVT 5063. Ook het Paal & Balksyteem wordt meegenomen in deze schilderronde. Voor de kozijnen wordt een contrasterende dekkende kleur gekozen, nl RAL 9004. Hier gebruiken we Teho Window voor en die brengen we twee keer aan. Voor de boeidelen gebruiken we twee maal Vinha in de kleur RAL 7016.
Het eindresultaat mag er zijn, wie wil hier nu niet wonen?